258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Teababa

472. Teababa

francia, 20. sz. eleje, festett porcelán büszt, magas, rokolyás alsó rész, ruházaton strasszokkal, sérült, egyik kéz ragasztott

m: 39 cm