258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Könyvszekrény

590. Könyvszekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, fekete lakkfestett léc betétekkel, kulcs nélkül

167*104*39 cm