258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Dísztál

477. Dísztál

Zsolnay gyár, Pécs, 1885 körül, festett porcelánfajansz, őszirózsás csokorral, áttört díszperemmel, fényes aranyozással, talpán masszába nyomott gyári bélyegző, 3430-as formaszám és máz feletti vörös öttemplom pecsét, kis sérüléssel, pereme restaurált

d: 37,8 cm