258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írószekreter

559. Írószekreter

francia, 18. sz., fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, lábazatán faragott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, elhúzható ajtajú titkos fiókkal, írólapján préselt, aranyozott bőr betéttel, alul 1 nagy és 3 kis fiókkal, álfiókokkal

105*113*63 cm