559. Írószekreter
francia, 18. sz., fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, lábazatán faragott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, elhúzható ajtajú titkos fiókkal, írólapján préselt, aranyozott bőr betéttel, alul 1 nagy és 3 kis fiókkal, álfiókokkal
105*113*63 cm