258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fedeles díszváza

530. Fedeles díszváza

cseh, 19. sz. vége, bíborszínű zománcfestett, aranyozott üveg, jelezve az alján: K. Holzner Karlsbad 130/I

m: 30 cm