258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Puttó hegedűvel

467. Puttó hegedűvel

Meissen, 19. sz., festett porcelán, talpán festett kék kardos jelzettel, karcolt 21. és masszába nyomott 18-as számmal, aranyozással, restaurált, kis sérüléssel

m: 9,5 cm