467. Puttó hegedűvel
Meissen, 19. sz., festett porcelán, talpán festett kék kardos jelzettel, karcolt 21. és masszába nyomott 18-as számmal, aranyozással, restaurált, kis sérüléssel
m: 9,5 cm