258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

578. Komód

francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, tetején profilált márványlappal, aranyozott bronz veretekkel, 1 db kulccsal

86*120*51,5 cm