258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Falicsempe

446. Falicsempe

Sevilla, Carlos Pickman, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve a hátoldalán: "Pickman YCa.", sérült

25,5*25 cm