258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kenőcsös tégelyek

534. Kenőcsös tégelyek

Kína, 20. sz. második fele, 4 db egymásra rakható tégely, festett porcelán, belsejükben erotikus jelenettel, restaurált

m: 10,5 cm