258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ruhásszekrény

587. Ruhásszekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és haboskőris borítással, faragott díszítéssel, akasztós, kulcs nélkül, kis sérülésekkel

209*110*55 cm