258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Pénzes láda

557. Pénzes láda

magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, cseresznyefa és jávorfa intarziával, eredeti zárszerkezettel, kovácsoltvas fogantyúkkal, kulcs nélkül, sérült

46*66*36 cm