557. Pénzes láda
magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, cseresznyefa és jávorfa intarziával, eredeti zárszerkezettel, kovácsoltvas fogantyúkkal, kulcs nélkül, sérült
46*66*36 cm