258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Redőnyös íróasztal

573. Redőnyös íróasztal

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, redőnye mögött 8 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, sérült

95*128*68,5 cm