258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Patikaedény

434. Patikaedény

Itália, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, oroszlános címerrel, alján: "Patika Ronda ...na oeszay 1908 December 6. Pekár Imre" jelzettel, sérült

m: 21,5 cm