258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Teababa

471. Teababa

francia, 20. sz. eleje, festett porcelán fej és törzs, rokolyás alsó rész, selyem és tüll borítással, ruházata erősen sérült

m: 36 cm