258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Női íróasztal

581. Női íróasztal

francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziás díszítéssel, aranyozott sárgaréz veretekkel, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, írólapján posztó betéttel, elhúzható ajtajú rekesszel, 1 db kulccsal

94*81*57 cm