581. Női íróasztal
francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziás díszítéssel, aranyozott sárgaréz veretekkel, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, írólapján posztó betéttel, elhúzható ajtajú rekesszel, 1 db kulccsal
94*81*57 cm