258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Patikaedény

437. Patikaedény

Spanyolország, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, "S. Petrosellin" felirattal, alján: "Patikai Barcelona 1909 Január 2. Talavera edény, Pekár Imre" felirattal, apró sérüléssel

m: 28,5 cm