462. Asztaldísz (virágtartó)
Itália, Bologna, 19. sz., ónmázas fajansz, sarkain "HH" monogramokkal, talpán jelzett: M-ITALIA-BOLOGNA, restaurált
11,5*18,2*18,2 cm