258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Asztaldísz (virágtartó)

462. Asztaldísz (virágtartó)

Itália, Bologna, 19. sz., ónmázas fajansz, sarkain "HH" monogramokkal, talpán jelzett: M-ITALIA-BOLOGNA, restaurált

11,5*18,2*18,2 cm