258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

598. Szalonasztal

francia (?), 1900 körül, mahagóni, topolyafa, paliszander, jávorfa intarziával, jelzett a lapján: Gallé

74*56*37 cm