258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Dante és Beatrice

465. Dante és Beatrice

19. sz. vége, Ary Scheffer (Dordrecht, 1795-Argenteuil, 1858) után, festett porcelán, egykorú papírmasé keretben, j.b.l.: töredékes

15,5*10,5 cm