258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Füles patikaedény

441. Füles patikaedény

Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, Antiochiai Szent Margit ábrázolással, G. T. jelzéssel, A. LUPUL felirattal, alján: "Pesaro 1905 Dec. 13., Pekár Imre" felirattal, kis sérüléssel

m: 34 cm