494. Kaspó
Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, transzparens királykék mázon őszirózsás dekorral, fényes aranyozással, csipkézett, áttört peremmel, talpán máz alatti kék öttemplom hárompajzsos jelzet, masszába nyomott gyári bélyegző és 3835-ös formaszám, apró mázhibával
18*20,5 cm