258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

614. Kandalló óra

osztrák, 19. sz. második fele, aranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, zománcfestett számlappal, 1 db kulccsal

m: 61 cm