258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szék, 3 db

596. Szék, 3 db

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon topolyagyökér borítással, kárpitozása későbbi, kis sérülésekkel

94*43*44 cm