258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Asztali tükör

610. Asztali tükör

osztrák, 20. sz. eleje, faragott fa, kitámasztóval, eredeti, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel

71,5*46 cm