258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Íróasztal

593. Íróasztal

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, írólapján bőr borítással, egy fiókkal, egy kulccsal, sérült

78*110,5*62,5 cm