433. Szirupos kancsó
Itália, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, tájképpel, alján: "Pisa, Savona, A. L. 1909. júni 23." felirattal, Pekár Imre hagyatékából, sérült
m: 22,5 cm