258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tálalószekrény

570. Tálalószekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, tusfestett díszítéssel, középen egy fiókkal és 2 db kulccsal, sérült, hiányos

195*100*44 cm