567. Ún. Gondola karszék
magyar, 1830 körül, feltehetően Steindl Ferenc műhelye, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, kiemelhető ülőkével, görgőkön, sérült
112*64*72 cm