258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ún. Gondola karszék

567. Ún. Gondola karszék

magyar, 1830 körül, feltehetően Steindl Ferenc műhelye, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, kiemelhető ülőkével, görgőkön, sérült

112*64*72 cm