258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Talpas pohár

521. Talpas pohár

osztrák vagy német, 19. sz. eleje, festett üveg, falusi jelenetekkel, szárában tekert olvadék dísszel, peremén és talpán aranyozással

m: 19 cm