258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Díszkupa

429. Díszkupa

Znaim, 19. sz., ónmázas fajansz, talpán masszába nyomott "A. Klammerth in Znaim" jelzettel, sérült

m: 31,8 cm