258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írószekreter

577. Írószekreter

francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, írólapján aranyozott, préselt bőr borítással, tetején márványlappal, sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal

145*78*41 cm