577. Írószekreter
francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, írólapján aranyozott, préselt bőr borítással, tetején márványlappal, sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal
145*78*41 cm