258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Játékasztal

586. Játékasztal

angol, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz szalagintarziával és görgőkön, széthajtható lapján posztó rátéttel, sérült

71*87*89 cm