258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Talpas pohár

527. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült halványlila üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozása kissé kopott

m: 15,5 cm