258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Emlékpohár

525. Emlékpohár

osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült kék üveg, ezüstnitrát és zománcfestett díszítéssel, aranyozással, aranyozása kopott

m: 14,5 cm