258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szőlőindás vázapár

476. Szőlőindás vázapár

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett porcelánfajansz, plasztikus motívummal és fényes aranyozással, talpon masszába nyomott gyári bélyegző és 4622-es formaszám, mindkét felső vázakorona restaurált

m: 27,5 cm