476. Szőlőindás vázapár
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett porcelánfajansz, plasztikus motívummal és fényes aranyozással, talpon masszába nyomott gyári bélyegző és 4622-es formaszám, mindkét felső vázakorona restaurált
m: 27,5 cm