258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szirupos kancsó

443. Szirupos kancsó

Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, nyilazó Ámor díszítéssel, jelzett az alján, kis mázsérüléssel

m: 21 cm