258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Lány virágokkal

468. Lány virágokkal

Meissen, 19. sz. közepe, festett porcelán, talpán jelzett: máz alatti kék kardos jellel, 38-as méretszámmal, fényes aranyozással, kis sérülésekkel

m: 11,5 cm