258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írószekreter

561. Írószekreter

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, ajtaján szárnyas oroszlán intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel

195*130*70 cm