572. Írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal és 1 zárható rekesszel, öntött sárgaréz fogantyúkkal, felül egy fiókkal, 1 db kulccsal, felújított
152*106*47 cm