258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szék

594. Szék

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és diófa intarziával, kárpitozása későbbi, kis sérülésekkel

89*42*42 cm