565. Női toalettasztal
francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, felnyíló lapján tükörrel, három fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított
75*93*53,5 cm