258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Női toalettasztal

565. Női toalettasztal

francia, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, felnyíló lapján tükörrel, három fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított

75*93*53,5 cm