613. Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, jelzett: ...Spar a Metz, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, intarziás, diófa borítású talapzaton, 2 db felhúzó kulccsal és ingával, üvegbúra hiányzik
m: 44 cm, talapzat m: 9 cm