258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

613. Kandalló óra

francia, 19. sz. közepe, jelzett: ...Spar a Metz, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, intarziás, diófa borítású talapzaton, 2 db felhúzó kulccsal és ingával, üvegbúra hiányzik

m: 44 cm, talapzat m: 9 cm