258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fedeles korsó

449. Fedeles korsó

német, 19. sz., mázas cserép, rátétes díszítéssel, irizáló mázzal, ón szerelékkel, billenőfedélben bélyegzővel, sérült, javított

m: 34 cm