258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Teás- és kávéskészlet, 56 db-os

463. Teás- és kávéskészlet, 56 db-os

Fischer Emil, Budapest, 19. sz. vége, Meissen-i fehér porcelán alap, festett, aranyozott virágos dekorral, 1 db süteményes tányéron: Fischer Emil Budapest, kávés- és teáscsészén festett "Fischer I. Budapest" jelzet, 1 db süteményes tányér repedt

kínálótál: 39*26 cm, 34,5*23,5 cm; süteményes tányér d: 17-19 cm