258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra és gyertyatartó pár

612. Kandalló óra és gyertyatartó pár

Párizs, 19. sz. közepe, tűzaranyozott bronz, felesütős szerkezet, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, XIV. Lajos király portréjával, könyvszekrényt imitáló tok, ingával, 1 db felhúzó kulccsal, működőképes, szerkezettakaró lap hiányzik, gyertyatartó pár kivehető csészékkel és üveg cseppfogókkal

óra m: 39 cm, gyertyatartó pár m: 26 cm