612. Kandalló óra és gyertyatartó pár
Párizs, 19. sz. közepe, tűzaranyozott bronz, felesütős szerkezet, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, XIV. Lajos király portréjával, könyvszekrényt imitáló tok, ingával, 1 db felhúzó kulccsal, működőképes, szerkezettakaró lap hiányzik, gyertyatartó pár kivehető csészékkel és üveg cseppfogókkal
óra m: 39 cm, gyertyatartó pár m: 26 cm