258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Játékasztal

562. Játékasztal

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és kőrisfa borítással, mahagóni és jávorfa intarziával, lenyitható asztallapján posztó borítással, kis sérülésekkel

79*95*63 cm