258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kelet - Turkesztáni "Khotan - Saf" imaszőnyeg

644. Kelet - Turkesztáni "Khotan - Saf" imaszőnyeg

20. sz. első fele, szenné csomózás, sérült

100*278 cm