258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-650
Iráni "Heriz" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, kis sérüléssel, javított
641. tétel
Iráni madaras szőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás
642. tétel
Iráni állatalakos szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
643. tétel
Kelet - Turkesztáni "Khotan - Saf" imaszőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, sérült
644. tétel
Iráni "Tebriz" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, kisebb kopásokkal
645. tétel
Kaukázusi "Felhőszalagos" Kazak szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás
646. tétel
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
datált: 1905 (1323), gördesz csomózás, régi javításokkal, kopott
647. tétel
Iráni "Afshar" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kis kopással
648. tétel
Iráni "Herati" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás
649. tétel
Szász Endre
Leány egyszarvúval
650. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-650
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS