258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Váza, 2 db

466. Váza, 2 db

osztrák, 19. sz., porcelán, alnyomatos és festett képmezők pásztoridill jelenetekkel, aranyozó díszfestéssel, öntött bronz talapzaton, kosfejes fülekkel

m: 57 cm