591. Tabernákulum
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és diófa intarziával, bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, 1 db kulccsal, sérült
180*124*85 cm