258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tabernákulum

591. Tabernákulum

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és diófa intarziával, bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, 1 db kulccsal, sérült

180*124*85 cm